Kontakt

Vencon Sp. z o.o.

ul. Mazańcowicka 20

43-502 Czechowice-Dziedzice

woj. śląskie

tel. +48 (32) 30 75 476

fax: +48 (32) 73 90 312

e-mail: sklep@trekmondo.pl

NIP:        6521725134
REGON: 361357923
KRS:       0000552643


Trekmondo to sklep z najnowocześniejszym sprzętem turystycznym i nie tylko! U nas znajdziesz niezbędne do bliskich i dalekich wojaży namioty, karimaty i śpiwory oraz obuwie, w których wędrówka stanie się przyjemniejsza. W naszym sklepie znajdziecie akcesoria, dzięki którym bezpieczniejsza i przyjemniejsza stanie się wędrówka dolinami, jak i zdobywanie wysokich szczytów. To miejsce, w którym swoje wyposażenie uzupełnią profesjonaliści, dla których wędrówki i wspinaczki są nieodzowną częścią życia. Tutaj także osoby, które dopiero poznają uroki aktywnego wypoczynku w górach, znajdą najpotrzebniejsze akcesoria, z którymi poznawanie nowych szlaków będzie początkiem prawdziwej przygody – miłości do gór!

Sklep turystyczny – Śląsk i cała Polska

W sklepie turystycznym Trekmondo znajdziecie wszystkie elementy wyposażenia, z którym piesze letnie wędrówki, jak i zimowe przełamywanie barier będą na wyciągnięcie ręki! Akcesoria te przydadzą się wszystkim piechurom, narciarzom, rowerzystom czy biegaczom – bidony na wodę i termosy, kijki i latarki, kompasy i busole przydadzą się podczas aktywności, a kuchenki i naczynia turystyczne, apteczki i kosmetyczne, mapy i przewodniki przydadzą się podczas wypoczynku i planowania dalszej trasy. Cały turystyczny ekwipunek spakujesz w profesjonalny plecak turystyczny – wybieraj spośród wielu modeli i znajdź pojemny, funkcjonalny i wygodny plecak, z którym przemierzysz niejeden szlak.

Zapoznaj się z naszą ofertą i skompletuj wyposażenie turystyczne, które będzie idealnie odpowiadać Twoim oczekiwaniom! Znalazłeś kilka par butów trekkingowych, ale nie wiesz, na które się zdecydować? Skontaktuj się z nami – podpowiemy, które modele spośród sprzętu i odzieży turystycznej będą najlepsze dla Ciebie! Wiele ciekawych porad zajdziesz także na naszym blogu. Czekamy na Twoje pytania!

Opinie klientów Opinie klientów