Sposoby dostawy

Sklep Internetowy TREKMONDO oferuje następujące rodzaje dostaw:

  • Dostawa krajowa: kurier FedEx - koszt: 15 zł
  • Dostawa krajowa: kurier FedEx (z usługą za pobraniem) - koszt: 18 zł
  • Dostawa krajowa: Paczkomaty InPost - koszt 12 zł
  • Dostawa zagraniczna - wybrane kraje: kurier FedEx - koszt 105 -220 zł (w zależności od kraju). Koszt wyliczany w procesie składania zamówienia.
  • Odbiór osobisty w siedzibie firmy - gratis

Użytkownik ma możliwość wyboru sposobu dostarczenia przesyłki w momencie zamawiania towaru.

Kurier FedEx, dostawa w obrębie kraju. Wysyłka w dniu zaksięgowania wpłaty lub w następnym dniu roboczym. Doręczenie do 24h od momentu wysyłki zamówienia z magazynu.

Kurier FedEx, dostawa zagraniczna w obrębie krajów należących do Uni Europejskiej. Wysyłka w dniu zaksięgowania wpłaty lub w następnym dniu roboczym. Doręczenie do 10 dni od momentu wysyłki zamówienia z magazynu.

Kurier FedEx za pobraniem, dostawa w obrębie kraju. Wysyłka w dniu złożenia zamówienia lub w następnym dniu roboczym. Doręczenie do 24h od momentu wysyłki zamówienia z magazynu.

Paczkomaty InPost, dostawa w obrębie kraju. Wysyłka w dniu zaksięgowania wpłaty lub w następnym dniu roboczym. Doręczenie do 48h od momentu wysyłki zamówienia z magazynu. Po umieszczeniu Przesyłki Paczkomatowej w Paczkomacie, odbiorca zobowiązany jest do odebrania przesyłki w ciągu 48 godzin. W przypadku nieodebrania Przesyłki Paczkomatowej w terminie, przesyłka uważana będzie za nieodebraną i zostanie przekazana w celu jej wydania Odbiorcy do Placówki Operatora, która obsługuje Paczkomat lub właściwego oddziału. Lista adresów placówek InPost Paczkomaty znajduje się na stronie internetowej https://inpost.pl/

Odbiór osobisty w siedzibie firmy – Czechowice-Dziedzice, ul. Mazańcowicka 20.

Kontakt e-mail: sklep@trekmondo.pl lub telefoniczny +48 (32) 30 75 476

Opinie klientów Opinie klientów