O nas

O Trekmondo

Internetowy sklep górski i turystyczny Trekmondo powstał, aby pomóc w doborze najlepszego sprzętu i odzieży turystycznej. Jego nazwa wywodzi się od dwóch najważniejszych, kryjących w sobie wiele walorów poznawczych słów: TREKKING czyli formy turystyki, uprawianej w trudnych warunkach terenowych i klimatycznych oraz wywodzącego się z międzynarodowego języka esperanto słowa MONDO które po prostu znaczy świat.


Sklep Turystyczny i Górski Trekmondo

To, co najlepsze w sklepie Trekmondo koncentruje się na kliencie. Otwierając w 2015 r. sklep górski i turystyczny od samego początku mieliśmy aspirację, by być sklepem kompetentnym i godnym zaufania. Pytasz, dlaczego? Odpowiedź jest jedna: dla nas liczy się jakość obsługi a nie ilość wydrukowanych paragonów. W sklepie górskim i turystycznym Trekmondo świadomie nie robimy czyszczenia magazynów, dlatego latem kupisz kurtkę puchową  oraz  na ekstremalne mrozy puchowy śpiwór. A gdyby ktoś planował w czasie polskiej, zimowej aury, wyprawę na półkulę południową - w naszej ofercie stacjonarnej i internetowej znajdzie sandały i klapki najlepszych światowych, outdorowych marek. Sami doświadczamy wolności podróżowania, dlatego nasze stany magazynowe są przygotowane na każdą porę roku. Uczucie spędzenia polskiej zimy pod słonecznym australijskim niebem – bezcenne! Jesteśmy dumni, że flaga  turystycznego i górskiego sklepu Trekmondo z wyjątkiem Antarktydy powiewała na wszystkich kontynentach, a nasz sklep internetowy Trekmondo.pl realizował zamówienia z tak odległych miejsc jak Kanada czy Australia.

Sklep Trekmondo na każdą kieszeń

Internetowy sklep Trekmondo posiada bogatą ofertą dla osób kochających góry, wspinaczy i podróżników.

W ofercie sklepu Trekmondo znajdziesz odzież górską i trekkingowa na każdą kieszeń. Za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki w sklepie online w szybki sposób skompletujesz odzież outdoorową od stóp do głów. Mając na uwadze, że każda droga zaczyna się pierwszym krokiem, obok kolekcji butów górskich, sklep posiada bogatą kolekcję skarpet trekkingowych  oraz bielizny termoaktywnej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dla najbardziej wymagających klientów w swojej ofercie posiadamy szybkoschnącą odzież, koszule chroniące przed promieniami UV oraz superlekkie akcesoria biwakowe: lekkie maty do spania, lekkie namioty oraz małe palniki turystyczne. Tylko w sklepie internetowym Trekmondo oprócz standardowego złożenia zamówienia możesz również złożyć zamówienie telefonicznie równocześnie korzystając z fachowej pomocy naszych ekspertów. Otwierając w 2015 r. sklep outdoorowy od samego początku mieliśmy aspirację być sklepem przyjaznym Klientowi, w którym zakupy jak również zwroty są realizowane natychmiastowo.


Podstawa każdej górskiej wyprawy - nowoczesny sprzęt turystyczny

Sprzęt turystyczny to jedno, dobra odzież turystyczna to drugie. Dobrana do pory roku, warunków, aktywności, a co najważniejsze do Twoich preferencji i potrzeb. Po co to wszystko? Żebyś biegnąc sześćdziesiąty kilometr po górskiej grani nie musiał martwić się obcierającymi butami, żebyś wchodząc na lodowiec nie myślał o tym, że czekan waży z każdym metrem coraz więcej, żeby nic Cię nie powstrzymało. Jesteś tylko Ty, Twoja satysfakcja i Twoja przygoda. My gwarantujemy resztę. Wspieramy Twoje pasje każdego dnia, gromadząc w naszym sklepie podróżniczym wyselekcjonowany asortyment. Przygotowujesz się do kilkutygodniowej wyprawy? A może dopiero poznajesz uroki górskich wędrówek i zaczynasz kompletować swój ekwipunek? Poznaj nasz internetowy sklep alpinistyczny, napisz do nas, zadzwoń, albo odwiedź nasz sklep wspinaczkowy w Czechowicach Dziedzicach. Chętnie wysłuchamy Twoich pytań, poznamy Twoje potrzeby, dobierzemy odpowiedni sprzęt, akcesoria, z którymi będziesz mógł wyruszyć w fascynują podróż – gdzie tylko zechcesz.


Sklep stacjonarny Trekmondo

Górski sklep trekkingowy Trekmondo w Czechowicach Dziedzicach obsługuje klientów z okolic Bielska Białej, Tychów, Katowic oraz te osoby, które przy okazji wyjazdu w Beskidy po drodze chcą zrobić zakupy. Sklep jest położony w bezpośredniej bliskości drogi DK1 i posiada duży parking. Położenie  sklepu blisko Beskidów jest dobrą alternatywą dla krótkiego postoju w drodze do gór i zapoznania z tym asortymentem , który wymaga idealnego dopasowania: plecaki turystyczne, buty biegowe oraz okulary. 


Opinie klientów Opinie klientów