Montano

Montano sklep

Założona w 2000 roku w Nowym Targu marka Montano jest producentem odzieży, sprzętu i akcesoriów wspinaczkowych. Jako jedna z niewielu firm swoją produkcję prowadzi w Polsce – w Nowym Targu, wykorzystując materiały i technologie najlepszej światowej jakości (zamki YKK, Softshell, Primaloft One, Schoeller dryskin, Soft Shell Pontetorto, Technobel, Windtech, Windstopper, DryTech, Cordura, Climashield Apex) specjalnie dobierane i sprowadzane do Nowego Targu, aby końcowy efekt sprostał założeniom marki.

Montano - z pasji do gór

Najlepszym opisem marki są słowa jej twórcy – Tadeusza Grzegorzewskiego:

"Montano, moja firma, nie wzięła się z potrzeby zarabiania pieniędzy, tylko z pasji gór. To wcielenie mojego marzenia o tym, aby tworzyć sprzęt służący wspinaniu, czyli temu, co - jak bez przesady mogę powiedzieć - kocham. Kiedy tworzyłem swoje pierwsze wyroby nie spodziewałem się, że zostaną one tak dobrze przyjęte. Dało mi to wiarę i energię, by rozwijać asortyment i doskonalić go ku swemu, ale przede wszystkim ku Waszemu - moich klientów - zadowoleniu. Dziś pomagają mi najlepsi alpiniści testujący wyroby firmy. Razem staramy się tworzyć produkty, z których będziecie zadowoleni, które po prostu sprawdzą się w akcji, w ciężkich, górskich warunkach.

Od początku moją ideą była jakość, funkcjonalność i dobra cena. Jestem mistrzem krawieckim i wiem, jak ważne są szczegóły wykonania. To dlatego stosuję - pomimo wysokich kosztów - tylko sprawdzone, najwyższej jakości materiały i półprodukty. W moich wyrobach nie znajdziecie tanich kompromisów począwszy od nici i suwaków, a skończywszy na materiałach - wszystko wybieram z "górnej półki" bo wiem, że w łańcuchu zależności zawsze decyduje najsłabsze ogniwo. A moją ambicją jest, by Montano nigdy Was nie zawiodło.

Droga jest celem - tak we wspinaniu jak i w mojej pracy. Dlatego ciągle pracuję nad ulepszaniem swych wyrobów, nieprzerwanie staram się je poprawiać i udoskonalać. Ten proces nie ma końca, ale Wasza satysfakcja jest w nim jedynym miernikiem. Jeśli więc tam, w górach, które są tak dla nas wszystkich ważne, moje produkty spełniły Wasze oczekiwania i pomogły wam pokonać Drogę - to swój cel osiągnąłem.

Z taternickim pozdrowieniem, Tadeusz Grzegorzewski "

Kolor
Rozmiar
Cena

 – 

  • 349
  • 559