Thule

Thule - plecaki najwyższej jakości

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku. Od początku istnienia, jej celem jest tworzenie produktów, dzięki którym użytkownicy mogą poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Thule oferuje globalnie szeroki asortyment produktów premium, które ułatwiają aktywnym użytkownikom wygodne, bezpieczne i stylowe transportowanie wszystkiego, co jest dla nich cenne.

Firma znana jest głównie z oferty bagażników dachowych i rowerowych, toreb na wrażliwy sprzęt, a także produktów zaprojektowanych z myślą o dzieciach – fotelików rowerowych oraz wielofunkcyjnych wózków. Produkty te są dostępne w ponad 136 krajach na całym świecie.

W 2014 roku firma Thule zaprezentowała zupełnie nową kategorię produktową – plecaki trekkingowe, które mają za zadanie uczynić prowadzenie aktywnego życia jeszcze łatwiejszym.

Seria Technical Backpack to kontynuacja długiej tradycji tworzenia innowacyjnych produktów dla wszystkich aktywnych użytkowników. Przy tworzeniu kolekcji plecaków, projektanci skoncentrowali się na pięciu, fundamentalnych cechach: perfekcyjnym dopasowaniu, łatwości użytkowania, bezpieczeństwie/testach, jakości premium oraz klasycznym wzornictwie. Połączenie tych cech pozwoliło na stworzenie najwyższej jakości produktów, które zadowolą każdego entuzjastę outdooru.

Brak produktów w tej sekcji