AKU

Znana na całym świecie marka obuwia trekkingowego AKU ma swoje początki w małym warsztacie rzemieślniczym we Włoszech. Stworzona przez Galliano Bordina marka istnieje już ponad 30 lat, tworząc wysokiej klasy obuwie outdoorowe. W kolekcjach AKU obuwie znajdzie zarówno miłośnik trekkingu górskiego, jak i alpinista wybierający się na wysokogórską ekspedycję. Buty AKU zdobyły uznanie i zaufanie podróżników na całym świecie. Czemu zawdzięczają swój sukces?

Aku - z czego słynie?

Marka AKU buty swoje produkuje z największą dbałością o każdy szczegół. Każdy model wykonany jest ręcznie, z bardzo dużą precyzją. Do wykonania każdej pary butów zostały wykorzystane materiały i najlepszych parametrach i trwałości. Żeby osiągnąć jak najlepsze efekty, do produkcji butów AKU zostały użyte innowacyjne technologie. Dzięki połączeniu wiedzy rzemieślniczej, doświadczenia i najlepszych materiałów marka AKU może zaproponować swoim Klientom obuwie najlepszej klasy.

Buty Aku w ofercie naszego sklepu

Jakie buty AKU znajdziesz w asortymencie naszego sklepu? Marka AKU buty przygotowała na każdą okazję i dla każdego turysty górskiego. W ofercie znajdziesz buty trekkingowe kompatybilne z rakami półautomatycznymi. Modele butów wysokogórskich są bardzo lekkie i dopasowane do stopy. Mocna podeszwa, wierzch buta wykonany z tkaniny chroniącej przed chłodem i jednocześnie zapewniający właściwą cyrkulację powietrza, sprawiają, że zdobywanie wysokich szczytów jest znacznie bardziej komfortowe dla Twoich stóp. Buty trekkingowe Aku, kije trekkingowe i inne akcesoria do trekkingu pozwolą Ci zbudować pełne wyposażenie do wypraw.

Aku buty trekkingowe - to nie wszystko, co ma dla nas producent

A gdyby tak korzystać z dobrodziejstw butów AKU nie tylko w górach? Producent tej włoskiej marki pomyślał również o potrzebach użytkowników poza górskimi terenami. Odpowiedzią na takie potrzeby są AKU buty miejskie. Wygodne, trwałe, a do tego w pięknej kolorystyce.

Kolor
    zobacz więcej (41)
Rozmiar
    zobacz więcej (17)
Cena

 – 

  • 19
  • 1189