Berghaus

Berghaus

Berghaus - pomoc w realizowaniu górskich pasji

Firma Berghaus od zawsze miała jeden cel – spełnić oczekiwania swoich wymagających Klientów. Z tym wiąże się historia powstania tej firmy. W latach 60 brytyjska firma Berghaus postanowiła zapełnić lukę na rynku i zaoferowała wspinaczom sprzęt doskonałej jakości, który umożliwi realizowanie górskich pasji. Od momentu powstania, produkty marki Berghaus są z każdym rokiem coraz doskonalsze. Specjaliści tworzący sprzęt i odzież z logiem Berghaus nieustannie pracują nad ulepszaniem konstrukcji i opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań.

Innowacyjne plecaki Berghaus

Dziś marka Berghaus to synonim niedoścignionej jakości i niezawodnego sprzętu outdoorowego. Jednym z czołowych produktów są plecaki turystyczne. Berghaus dokonał rewolucji w zakresie plecaków turystycznych, gdy stworzył pierwszy plecak z wewnętrznym stelażem. Każdy plecak Berghaus jest wyposażony w innowacyjne rozwiązania, które zwiększają komfort użytkowania. Niezależnie od pojemności jest skonstruowany w taki sposób, by w pełni współgrał z Twoim ciałem. Idealne dopasowanie, wentylowane plecy, stabilne ramiona amortyzujące ciężar sprawią, że Berghaus plecak stanie się niezastąpionym partnerem każdej Twojej wędrówki.

Marka Berghaus dała się poznać nie tylko dzięki doskonałym plecakom. Zapewniają odzież na każdy rodzaj aktywności outdoorowej. Ciepłe i lekkie kurtki puchowe na mroźne dni, nieprzemakalne kurtki chroniące przed oberwaniem chmury, przyjemne w dotyku polary, idealne jako ciepła warstwa – w ofercie tej marki z pewnością każdy podróżnik wybierze coś dla siebie.

Poznaj szeroki asortyment marki Berghaus, jaki zebraliśmy w naszym sklepie internetowym Trekmondo. Skompletuj profesjonalny ekwipunek i wyruszaj w nieznane!

Pokaż kolejne produkty
Kolor
    zobacz więcej (58)
Rodzaj ocieplenia
Rozmiar
    zobacz więcej (31)
Cena

 – 

  • 58
  • 1399