BLACKYAK

BLACKYAK

Blackyak - historia marki

Z pewnością marka Blackyak nie jest Ci obca, ale czy wiesz, jakie są jej początki? Otóż firmę Blackyak założył w 1973 roku Sun Kang Tae, który był profesjonalnym alpinistą. Impulsem do stworzenia marki była niedostępność w Korei Południowej specjalistycznego sprzętu do wspinaczki wysokogórskiej i prac na wysokościach. Założyciel marki chciał zaproponować swoim Klientom niezbędny sprzęt, wyposażenie i akcesoria, które są niezbędne podczas wspinaczki lub działań na dużych wysokościach. W logo marki widnieje wizerunek jaka – wybór akurat tego zwierzęcia nie jest przypadkowy. Symbolizuje on moc, wytrzymałość i niezłomność. Wszystkie te cechy doskonale charakteryzują sprzęt spod znaku Blackyak.

Blackyak: odzież najwyższej jakości

Każdy z produktów Blackyak jest skrupulatnie sprawdzany i testowany pod każdym względem. Balckyak pragnie spełniać wszystkie oczekiwania himalaistów. Żeby mieć pewność, że produkty znajdą uznanie, w procesie tworzenia i ulepszania uczestniczą profesjonaliści. To pozwala na najlepsze dopasowanie sprzętu do potrzeb użytkowników. Pasja i miłość do gór przekłada się na wysoką jakość produkowanego sprzętu ze znakiem czarnego jaka.

Poznaj niezwykłą ofertę odzieży Blackyak, która została stworzona z myślą o Twoim komforcie w ekstremalnych warunkach. Do ich wykonania użyto tylko najlepszych materiałów, takich jak Primaloft, Gore-Tex, Cordura i innych. Połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych z precyzją wykonania gwarantują najlepsze parametry i niezawodność w każdej sytuacji. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy najlepszy wybór odzieży Blackyak w atrakcyjnych cenach. Kurtka Blackyak ochroni Cię przed chłodem, a spodnie tej firmy zapewnią komfort w każdych warunkach. Wybierz dla siebie coś z asortymentu marki Blackyak i poczuj się pewnie w każdych warunkach!

Kolor
Rozmiar
Cena

 – 

  • 109
  • 899