Bridgedale

Bridgedale Outdoor Ltd

Bridgedale: skarpety dla aktywnych

Podczas uprawiania jakiejkolwiek formy aktywności, komfort stóp jest najważniejszy. Ważne jest nie tylko dobrze dobrane obuwie. Żeby zapewnić stopom odpowiednią temperaturę i wentylację, należy zacząć od doboru skarpet. Każdy sport wymaga nieco innej budowy skarpety i właściwości materiału. Marka Bridgedale Outdoor Ltd specjalizuje się w produkcji najlepszych skarpet outdoorowych, jak i tych do użytkowania codziennego. Firma ta opatentowała innowacyjną technologię wytwarzania tkaniny, łączy ona włókna naturalne z syntetycznymi.

Oferta Bridgedale

Wcześniej nie przywiązywaliście uwagi, do jakich tego skarpet używacie? Czas to zmienić! Poznajcie ofertę skarpet Bridgedale i dobierzcie najlepszy model do sportu, jaki uprawiacie, pory roku i Waszych preferencji. Do jakich aktywności outdoorowych przeznaczone są skarpety Bridgedale? Producent ten zadbał między innymi o biegaczy. Niezależnie czy biegasz ultramaratony, czy biegasz po okolicznym parku, dobre skarpety to podstawa. Powinny być idealnie dopasowane do stopy biegacza, aby nie spowodowały obtarć lub bolesnych pęcherzy. Muszą też zapewnić stopie właściwą wentylację powietrza. W trakcie biegu stopa się poci, a skarpetka powinna odprowadzać wilgoć na zewnątrz, zapewniając stopom suche i przyjemne środowisko.

Skarpety marki Bridgedale docenią z pewnością miłośnicy sportów zimowych. Każdy narciarz wie, jak istotne są ciepłe skarpetki, które pozostaną suche przez cały dzień. Narciarskie skarpety Bridgedale zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie narciarza specjalne wzmocnienia na palce i piętę zmniejszają ryzyko otarcia, wstawki w miejscach, gdzie nacisk nogi na but jest większy, mają za zadanie zamortyzować siłę nacisku, zwiększając komfort.

Pokaż kolejne produkty
Kolor
    zobacz więcej (28)
Rozmiar
Cena

 – 

  • 52
  • 140