Climbing Technology

Climbing Technology

Marka Climbing Technology to marka, która od kilku lat zdobywa coraz większą popularność w środowisku wspinaczy, himalaistów, ratowników górskich i osób pracujących na wysokościach. Markę tą stworzył producent Aludesign S.p.A., który może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży outdoorowej. Na sukces marki Climbing Technology składa się kilka czynników: ogromne doświadczenie, wiedza, wykwalifikowana kadra specjalistów i wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki takiemu połączeniu możliwe jest tworzenie coraz lepszych, trwalszych, nowocześniejszych i bardziej zaawansowanych sprzętów i akcesoriów do wspinaczki, ratownictwa wysokogórskiego, jak i prac na wysokościach.

Jakie produkty Climbing Technology znajdziesz w naszej ofercie? Wszelkiego rodzaju sprzęt do wspinaczki wysokogórskiej. Twórca marki wie, jak ważne jest bezpieczeństwo i zdrowie wspinacza. Dlatego z logiem CT znajdziecie wytrzymałe i zarazem lekkie kaski wspinaczkowe. Są wygodne, zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, więc głowa nie przegrzeje się nawet podczas wspinaczki w upalny dzień.

Oczywiście możesz też skompletować cały zestaw niezbędnych karabinków, ekspresów i lonży via-ferrata. Wszystkie wykonane są z bardzo lekkiego i wytrzymałego aluminium, a kształt został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania.

Kiedy nadchodzą zimowe tygodnie, nie musisz rezygnować ze zdobywania kolejnych górskich szczytów. Raki CT umożliwią Ci wspinaczkę po zaśnieżonych lub pokrytych lodem zboczach. Wybierz rodzaj raków CT, który odpowiada Ci najbardziej: koszykowe, półautomatyczne, automatyczne.

Climbing Technology przygotował też wiele akcesoriów, które z pewnością przydadzą się podczas aktywności górskiej. Sprawdź ofertę koniecznie!

Kolor
Rozmiar
Cena

 – 

  • 27
  • 910