Coleman

Coleman

Firma Coleman powstała w Stanach Zjednoczonych ponad 100 lat temu, w romantycznych czasach, gdy człowiek ciekawy świata, ludzi i tego co nieznane miał nieograniczone możliwości kreowania swojego sukcesu. Taki młody człowiek znalazł się w Wichita (Kansas USA). Mógłby wsiąść na tratwę Huckelberry Finna lub ruszyć do Eldorado, jednak zdecydował się na założenie własnej firmy. Po ponad 100 latach marka Coleman jest znana na całym świecie z doskonałej jakości sprzętu turystycznego, a ożywia ją ten sam duch przedsiębiorczości, który natchnął młodzieńca z Wichita.

Coleman to uznany producent posiadający w ofercie: namioty, śpiwory, kuchenki, paliwa do kuchenek, maty i materace, meble turystyczne, oświetlenie, termosy, chłodziarki, lodówki turystyczne oraz liczne akcesoria i wyposażenie outdoorowe.

Cechą charakterystyczną firmy Coleman jest chęć ciągłego rozwoju i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Modelowym przykładem takiego podejścia są namioty Coleman, które nie mają sobie równych na rynku uwzględniając relację wysokiej jakości do ceny. Proste rozwiązania koncentrujące się na zapewnieniu komfortu, wygody i niezawodności poparte nowoczesnymi materiałami to tajemnica międzynarodowego sukcesu firmy.

Cena

 – 

  • 45
  • 60