Deuter

Deuter

Deuter: plecaki i akcesoria

Firma Deuter została założona w 1898 roku w Augsburgu-Oberhausen przez Hansa Deutera. Od początku swojego w istnienia zajmowała się produkcją plecaków, ale również namiotów, toreb, galanterii skórzanej i plandek do wagonów kolejowych. Do wytwarzanych artykułów służyła własna tkalnia, która realizowała również zamówienia z innych zakładów. Od 110 lat Deuter jest partnerem ekstremalnych podróży, wejść na najtrudniejsze szczyty, zjazdów niełatwymi trasami, potwierdzając tym swoją jakość w ekstremalnych warunkach.

Chęć sprostania największym oczekiwaniom i duch odkrywania nowego towarzysza tradycji Deutera – a jak bardzo duże ma to znaczenie, widać patrząc wstecz przez wszystkie lata rozwoju firmy, do czasów obecnych.

Sklep internetowy z plecakami Deuter

Wybierasz się w podróż? Firma Deuter zadbała o wszystkich podróżników, turystów i obieżyświatów. Deuter przez te wszystkie lata działalności stał się niemalże symbolem doskonale spakowanego bagażu. W ich ofercie znajdują się zarówno pojemne plecaki na dłuższą wyprawę, jak i małe plecaki na jednodniową wycieczkę. Asortyment firmy Deuter zawiera także wszelkie akcesoria, które są bardzo przydatne podczas podróży. Praktyczna kosmetyczka z odpowiednią liczbą kieszonek, turystyczna apteczka, czy woreczki wodoszczelne, które ochronią Twój bagaż przed zamoknięciem to wręcz nieocenione elementy ekwipunku.

Co czyni plecaki Deuter takimi wyjątkowymi? Zostały wykonane zgodnie z potrzebami turystów. Plecaki Deuter są w pełni dopasowane do ergonomii ludzkiego ciała. Warto zauważyć, że plecaki Deuter jako jedne z nielicznych na rynku są podzielone na modele dla kobiet i dla mężczyzn. To szczególne dopasowanie sprawia, że Deuter plecak będzie jeszcze wygodniejszy i bardziej komfortowy – nawet podczas całodniowego marszu!

Marki
Kolor
    zobacz więcej (42)
Cena

 – 

  • 55
  • 1125