ExpressMap

ExpressMap

ExpressMap jest jednym z większych wydawców kartografii i przewodników turystycznych w Polsce. Od kilkunastu lat podstawę oferty, a zarazem najlepszą wizytówkę firmy stanowią mapy laminowane – unikatowe produkty chronione przez Urząd Patentowy RP.

Oprócz wygodnych w użytkowaniu, imponująco trwałych, a dzięki dwustronnej laminacji również wodoodpornych map i miniprzewodników z logo comfort! map oraz comfort! map&guide w katalogu wydawnictwa znajduje się m.in. kilka serii przewodników turystycznych, atlasy samochodowe Polski i Europy, składane mapy i plany miast, mapy ścienne, a także publikacje o charakterze albumowym. Wartościowym uzupełnieniem oferty są szczegółowe mapy i przewodniki trekkingowe wydawnictwa terraQuest, firmy powiązanej ze spółką ExpressMap edytorsko, technologicznie i dystrybucyjnie. Łącznie w portfolio obu wydawców znajduje się ponad 600 tytułów w kilku wersjach językowych.
ExpressMap to jedno z niewielu polskich wydawnictw, którym udało się skutecznie wprowadzić własne produkty na rynki europejskie: przede wszystkim do Francji i Niemiec, gdzie dystrybuowane są mapy i przewodniki z logo comfort! map, comfort! map&guide oraz explore! guide. Oferta kartograficzna dostępna jest m.in. w Belgii, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Czechach, Finlandii, Francji, Hiszpanii i Portugalii, na Litwie, w Niemczech, Rosji, Rumunii, Słowenii, Szwajcarii, na Ukrainie, Węgrzech, w Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Konsekwentny rozwój, inwestycje w autorskie prawa majątkowe, dbałość o jakość publikacji, a także regularne kontakty z zagranicznymi wydawcami i dystrybutorami – gwarantujące stały przepływ know-how – od lat procentują także na polskim rynku: niezależnie od kondycji rynku książki, od początku działalności spółka notuje coroczne wzrosty obrotów. ExpressMap to stabilne wydawnictwo, wiarygodne dla partnerów biznesowych i cenione przez branżę, z interesującą ofertą ciepło odbieraną przez czytelników.

Marki
Cena

 – 

  • 9
  • 60