Fjord Nansen

Fjorda Nansen

Polska firma z blisko 20- letnim doświadczeniem w produkcji ekwipunku turystycznego. Produkty Fjorda Nansen spotkasz na każdym górskim szlaku, co świadczy o popularności i o zaufaniu konsumentów do produktów tej firmy! Jesteśmy wręcz pewni, że większości schronisk czy baz dojrzycie trzymany w dłoni kubek termiczny Fjodr Nansen. Nic w tym dziwnego! Produkty tej marki to połączenie doskonałej jakości, doświadczenia i pasji.

Pierwsze produkty marki Fjord Nansen powstały w 1996 r., były zainspirowane dokonaniami podróżnika Fridtjofa Nansena. Do dzisiaj filozofią marki jest łączenie pasji podróżowania, skandynawskiego poczucia jakości i funkcjonalności.

Poszukujesz sprzętu, który uzupełni Twój ekwipunek? Koniecznie sprawdź asortyment marki Fjord Nansen zgromadzony w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tu zarówno praktyczny kubek termiczny Fjord Nansen, wygodne kije trekkingowe, śpiwory, jak i różnego rodzaju odzież turystyczną.

Fjord Nansen z roku na rok powiększa swoją kolekcję, jeszcze lepiej wyposażając turystów. Dlaczego warto zdecydować się na produkty właśnie tej firmy? Ponieważ to polska marka, która tworzy solidne i wysokiej jakości sprzęt i akcesoria turystyczne. Jeżeli trekking i wędrówki po górach to Twoja pasja, to nie przejdziesz obok oferty Fjord Nansen obojętnie. Na szczególną uwagę zasługują śpiwory i namioty Fjord Nansen, które umożliwią Ci komfortowy sen nawet na końcu świata. Wielogodzinną wędrówkę ułatwią Ci z pewnością kije trekkingowe. Solidny materiał i wykonanie, dbałość o amortyzację i odpowiednie wyprofilowanie sprawią, że kijki trekkingowe Fjord Nansen staną się Twoimi ulubionymi. Wybierając się w podróż, nie zapomnij kubka termicznego Fjord Nansen – bo czym jest odpoczynek bez rozgrzewającej herbaty?

Kolor
    zobacz więcej (11)
Rozmiar
Zakres temperatury komfortu
Cena

 – 

  • 6
  • 1650