Karpos

Karpos odzież górska i wspinaczkowa

Karpos - marka z gór

Karpos to wydzielony brand włoskiej marki Sportful, dedykowany miłośnikom wspinaczki. Karpos narodził się u podnóża Dolomitów, prawdziwego raju wspinaczy, pełnego nieprzewidywalnej natury, stromych pionowych linii, ludzi zahartowanych przez konfrontację ze środowiskiem, które jest surowe, ale stwarza niepowtarzalne możliwości eksploracji. Karpos urodził się u podnóża tych gór, aby towarzyszyć i wspierać wszystkich, którzy, kierując się pasją, chcą wspiąć się nieco wyżej i spojrzeć poza horyzont.

Wysokiej jakości spodnie, koszulki i kurtki Karpo

Twórcy marki Karpos w pełni rozumieją potrzeby miłośników wspinaczki. Analizując te wymagania, nieustannie udoskonalają swoją ofertę. Do wykonania odzieży Karpos użyte są najlepsze materiały, których właściwości pozwalają na jeszcze większy komfort podczas wspinaczki. Dzięki wygodnym ubraniom Karpos nic nie będzie krępowało i ograniczało Twoich ruchów. Tkaniny, z których wykonane są koszulki czy spodnie Karpos odznaczają się doskonałą oddychalnością i zadbają o Twój komfort termiczny. Wybierając produkty Karpos, możesz mieć pewność, że będziesz się dzięki nim czuć dobrze, niezależnie od warunków.

Spodnie wspinaczkowe Karpos to najwygodniejsza część garderoby, jaką możesz posiadać w szafie. Materiał, jaki zastosowano w spodniach, jest na tyle elastyczny, by nie krępował ani jednego Twojego ruchu. Jednocześnie spodnie tej włoskie marki są niebywale trwałe i wytrzymałe – nawet przy częstym kontakcie ze skałą. Miejsca bardziej narażone na uszkodzenia zostały specjalnie wzmocnione, co chroni je przed przetarciami.

Koszulki Karpos zostały skrojone tak, by były jednocześnie wygodne i podkreślały piękno wysportowanej sylwetki. Koszulki techniczne Karpos doskonale nadają się nie tylko do wspinaczki, ale także jazdy na rowerze, biegania czy innych aktywności outdoorowych.

Pokaż kolejne produkty
Rodzaj ocieplenia
Rozmiar
    zobacz więcej (12)
Cena

 – 

  • 69
  • 1619