Klymit

Klymit - materace i śpiwory

Klymit to amerykańska firma, która kwestionuje tradycyjne rozwiązania i koncepcje produkcji towarów wykorzystywanych przez amatorów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Firmę tworzy grupa pasjonatów outdooru, w gronie których znajdują się inżynierowie, fanatycy sprzętu turystycznego oraz nieszablonowi naukowcy. Marka zapoczątkowała ideę, że doświadczenia zdobywane przez miłośników wędrówek mogą być źródłem powstania nowych technologii i nowatorskiego podejścia do produkcji, co w efekcie przekłada się na jakość i niepowtarzalność produktów tejże marki.

Marka innowacyjnych rozwiązań - Klymit

Kto powiedział, że spędzanie czas na zewnątrz nie może wiązać się z komfortem? Na pewno nie twórcy marki Klymit! Najlepszym dowodem na to są docenione już przez wielu turystów, na całym świecie materace dmuchane. Specjaliści projektujący i tworzący produkty marki Klymit uwielbiają stosować innowacyjne rozwiązania. Stąd też materace Klymit znane są ze swojej nadzwyczajnej wygody. Charakteryzują się specyficzną konstrukcją, która zgodna jest z anatomią ludzkiego ciała. Wiadomo nie od dziś, że spokojny sen to podstawowe źródło energii i sił dnia następnego. Materace Klymit to skuteczny sposób na wypoczynek po dniu pełnym wrażeń i przygód.

Klymit to nie tylko śpiwory!

Marka Klymit znana jest głównie ze swoich innowacyjnych materacy z charakterystycznymi komorami w kształcie V. Na uwagę zasługują również bardzo komfortowe siedziska. Do ich nadmuchania wystarczy dosłownie kilka oddechów. Po złożeniu, siedziska Klymit są bardzo niewielkich rozmiarów. Z łatwością zmieścisz je w kieszeni plecaka. Idealnie sprawdzą się podczas odpoczynku w czasie pieszej wędrówki, szczególnie w chłodniejsze pory roku. Poznaj niesamowite produkty marki Klymit i ciesz się komfortem wypoczynku, niezależnie od miejsca!

Kolor
Zakres temperatury komfortu
Cena

 – 

  • 179
  • 1100