Marmot

Marmot

Marmot - historia marki

Początki tej marki sięgają 1971 roku, kiedy to dwaj studenci Uniwersytetu Kalifornijskiego przebywając na Alasce, czyli w warunkach, w których dominuje lód, postanowili założyć klub Marmota. Prowadzenie działań na lodowcu zainspirowało ich do stworzenia odzieży oraz wszelkich akcesoriów dostosowanych do trudnych zimowych warunków. Od tego czasu marka prężnie się rozwija i produkuje szeroki asortyment outdoorowy, począwszy od odzieży, śpiworów, plecaków po wszelakie akcesoria turystyczne. Swoje produkty nieustannie ulepszają i modyfikują, sprawiając, że są jeszcze solidniejsze i lepiej dopasowane nawet do ekstremalnie trudnych warunków.

Marmot: sklep dla osób, które cenią środowisko naturalne

Warto zaznaczyć, że produkty marki Marmot są nie tylko przyjazne dla ich użytkowników, ale i dla środowiska naturalnego. Maksymalne wykorzystanie surowców i używanie bezpiecznych substancji na etapie produkcji pozwalają uzyskać ekologiczne produkty. Marmot stworzył także linię odzieży, która uszyta została z tkanin powstałych z recyklingu. Kurtki, polary, jak i kurtki bluzy Marmot spełniają najwyższe standardy i szyte są z certyfikowanych tkanin.

Każda kurtka Marmot powstaje z najlepszych tkanin – niezależnie czy jest to model przeciwdeszczowy, czy puchowa kurtka chroniąca przed niskimi temperaturami. W naszej ofercie znajdziesz kurtkę Marmot męską i damską, na każdy rodzaj aktywności outdoorowej. Doskonale sprawdzi się ona w ekwipunku poczatkującego turysty i spełni wymagania wytrawnych sportowców.

Sprawdź również asortyment śpiworów tej marki. Przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której znajdziesz śpiwór Marmot na każdą porę roku i każdą wyprawę!

Wszystkie produkty tej marki posiadają niezwykle wysokie parametry jakościowe i są wybierane przez miłośników różnych sportów, a także przez bardziej wymagających pasjonatów turystyki. Należy również podkreślić, że Marmot zalicza się do najstarszych Klientów Gore w świecie sprzedaży produktów plenerowych.

Pokaż kolejne produkty
Kolor
    zobacz więcej (30)
Rodzaj ocieplenia
Rozmiar
    zobacz więcej (15)
Cena

 – 

  • 89
  • 1439