Odzież Milo

Polska firma, znana na rynkach zagranicznych, założona w 1993 r. Od samego początku produkty Milo projektowane i produkowane są po to, aby sprostać najwyższym standardom jakości. Z każdym rokiem działalności asortyment produktów się rozszerzał. Od lekkich i prostych produktów z bawełny do technicznej odzieży z użyciem materiałów Aquatex, Softshell, Gelanots czy Polartec.

Odzież i obuwie Milo - najwyższa jakość i komfort podczas aktywności fizycznej

Dzięki temu każdy wymagający miłość aktywności fizycznej znajdzie dla siebie najlepszą odzież, w której trening lub wypoczynek w górach będzie znacznie przyjemniejszy, a osiągane efekty jeszcze lepsze. Wiemy, jak ważne dla bezpieczeństwa, ale także komfortu są wygodne buty trekkingowe oraz bielizna termoaktywna, która chroni nas przed wychłodzeniem się. Planujesz start w maratonie? A może wyprawę z plecakiem w góry? Zaopatrz się o przystosowaną dla osób aktywnych odzież, dzięki której zapomnisz, czym jest dyskomfort i skupisz się na zdobywaniu nowych doświadczeń, pokonywaniu kolejnych barier i czerpania maksimum przyjemności z obcowania z naturą.

Marka Milo to nie tylko odzież!

Asortyment tej marki oprócz odzieży uzupełniają również plecaki, śpiwory, akcesoria wspinaczkowe, ochraniacze i kije trekingowe. Wszystkie akcesoria stworzone zostały z myślą o zmieniających się warunkach atmosferycznych, dlatego wybierz śpiwór do wyższych lub niskich temperatur – odpowiedni do pory roku, w trakcie której będziesz przemierzał kolejne kilometry. Wybierz także odpowiednie spodnie Milo – na zimę chroniące przed mrozem i wiatrem, a na lato oddychające krótkie spodenki. Do krótkich spodenek dobierz stuptupy, które uchronią Cię przed zranieniem się ostami, a kijki trekkingowe odciążą Twoje stawy podczas wielokilometrowych wędrówek.

Akcesoria i odzież Milo wykonane są z trwałych materiałów, co gwarantuje Ci, że przetrwają z Tobą niejedną przygodę. Zapoznaj się z ofertą produktów marki Milo i skompletuj ekwipunek na miarę swoich potrzeb! W razie pytań zapraszamy do kontaktu! Pomożemy dobrać rozmiar i model ubrania i akcesoriów, które zamienią Twoją aktywność w przyjemność w najczystszej postaci!

Kolor
    zobacz więcej (36)
Rodzaj ocieplenia
Rozmiar
Cena

 – 

  • 24
  • 700