Mugga

Mugga

Marka Mugga® to firma wyspecjalizowana w produkcji środków na komary i preparatów na kleszcze. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa skuteczność sprawiła, że marka uzyskała miano globalnej o czym świadczy dystrybucja preparatów na całym świecie i zaufanie klientów.

Produkty Mugga® wyróżnia najwyższa skuteczność, przyjemny zapach skóry po użyciu oraz wysoka trwałość. Forma i sposób aplikacji jak i konsystencja sprawiają, że preparaty są łatwe w aplikacji i nie brudzą ubrań.
Mugga® to środki odstraszające owady oparte o odstraszające działanie DEET czyli N,N-dwuetylo-meta-toluamid. Jego właściwości odstraszające owady znane są od 1946r. Stosowany początkowo przez armię Stanów Zjednoczonych, a od roku 1957 dostępny w powszechnej sprzedaży. Oznacza to, że jest to jeden z najlepiej poznanych i najbardziej skutecznych środków na komary i inne insekty stosowany od 50 lat!
Produkty poddawane są wielu badaniom i testom Organizacji Konsumenckich, zbierając wiele prestiżowych nagród. Jako produkty zawierające unikalne połączenia ekstraktów i olejków roślinnych preparaty Mugga® przechodzą masę szczegółowych badań laboratoryjnych i wnikliwych testów przeprowadzonych w terenie, by w końcu trafić do rąk naszych klientów.

Cena

 – 

  • 22
  • 35