Nikwax Waterproofing

Nikwax Waterproofing

Nikwax Waterproofing jest czołowym graczem na rynku światowym oferującym cały asortyment produktów dla klientów z wielu różnych sektorów rynku, zaopatrując przedsiębiorstwa i sprzedawców branży sportowej, rekreacyjnej oraz życia codziennego.

Nikwax wytwarza wysokiej jakości produkty do czyszczenia i impregnacji, przez co przedłuża ich okres wykorzystania i utrzymuje odpowiednie właściwości odzieży, obuwia i sprzętu. Produkty Nikwax są łatwe w użyciu. Składniki impregnujące trafiają dokładnie tam, gdzie powinny — mniej produktu się marnuje, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Można stosować Nikwax w pralce automatycznej, piorąc ręcznie lub rozprowadzać produkt w sprayu. Produkty Nikwax są bezpieczne w użyciu. Produkty Nikwax pozwalają cieszyć się nieprzemakalnością ubioru, obuwia oraz akcesoriów.

Podczas zakupu odzieży i obuwia turystycznego powinien być dokładnie przemyślany. Warto zwracać uwagę na rodzaj i jakość użytych tkanin. Jednak warto pamiętać, że nawet najlepsze materiały i membrany mają swoją trwałość i ulegają zużyciu podczas eksploatacji. Taka profesjonalna odzież turystyczna wymaga profesjonalnego czyszczenia i konserwacji. Używane na co dzień środki piorące, mogą uszkodzić tkaninę. Wskutek tego ubranie może stracić swoje właściwości i nie służyć nam tak, jak powinno.

Żeby przez kilka sezonów zachować właściwości danego produktu, zalecane jest stosowanie odpowiednio dobranych preparatów do czyszczenia i konserwacji. Po zakończeniu sezonu warto zrobić przegląd garderoby, by przed rozpoczęciem kolejnego sezonu wyjąć z szafy czyste, pachnące i gotowe do użycia ubrania. To samo dotyczy butów! Pamiętaj, że stosowanie specjalnych impregnatów Nikwax zachowa ich właściwości i zabezpieczy przed uszkodzeniami.

Cena

 – 

  • 15
  • 53