Scarpa

Scarpa - włoskie buty trekkingowe

Scarpa to włoska marka, której korzenie sięgają 1938 r. Marka specjalizuje się głównie w produkcji butów o różnym przeznaczeniu – w tym narciarskich, skiturowych, butów górskich wykorzystywanych w terenach zarówno skalistych, jak i lodowych, butów trailowych, wspinaczkowych, podejściowych, jak i butów do codziennego użytku.

Idealne dopasowanie do stopy w butach Scarpa

Buty marki Scarpa to synonim produktów o najwyższych parametrach wynikających z zastosowania unikalnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Buty Scarpa zapewniają swoim użytkownikom wygodę na każdej drodze, każdym szlaku i w każdych warunkach. W naszej ofercie znajdziecie buty Scarpa wspinaczkowe, które ten włoski producent stworzył z myślą o kobietach i mężczyznach. Idealnie dopasowane do stóp, zapewniają komfort i dobrą przyczepność na nawet najtrudniejszych drogach.

Dla miłośników długich i wymagających wędrówek przez górskie przełęcze i granie stworzono buty Scarpa. Na łagodniejsze tereny idealnie nadadzą się buty trekkingowe Scarpa. Właściwie amortyzowana podeszwa, górna część buta wykonana ze skóry najlepszej jakości i nowoczesnych materiałów. Precyzyjne wykonanie w każdym detalu i mocne szwy sprawiają, że buty Scarpa będą służyć przez wiele sezonów.

Dla ceniących komfort i niezawodność - buty marki Scarpa

SCARPA stawia na takie wartości jak komfort, jakość, a także na ochronę przed zewnętrznymi czynnikami i trudnościami generowanymi przez środowisko. Tak więc materiały i technologie wykorzystywane przez markę są idealnie dobrane do każdego rodzaju buta oraz jego przeznaczenia. Marka Scarpa swoje produkty kieruje do klientów, którzy cenią sobie najwyższy komfort i niezawodność. Doskonałym dowodem na to jest linia butów Scarpa, które stworzone zostały z myślą o zdobywaniu najwyższych szczytów w ekstremalnie trudnych warunkach.

51900  41520 
51900  41520 
Pokaż kolejne produkty
Kolor
    zobacz więcej (44)
Rozmiar
Rozmiar
    zobacz więcej (20)
Cena

 – 

  • 67
  • 1615