Sea to Summit

Sea to Summit - australijski producent praktycznych akcesoriów turystycznych

Sea to Summit to czołowy producent praktycznych akcesoriów turystycznych i plecaków, które ułatwią każdą wyprawę, a także sprawdzą się na biwaku. Siedziba marki znajduje się w Australii. Firma została założona przez wspinaczy którzy jako pierwsi poskromili Mount Everest bez tlenu i pomocy sherpa.

Marka Sea to Summit znana jest na całym świecie, oferując najwyższą jakość produktów w stosunkowo rozsądnej cenie. Oferta obejmuje między innymi śpiwory, materace, poduszki, namioty, worki wodoszczelne, worki kompresyjne, ręczniki szybkoschnące, ręczniki antybakteryjne, akcesoria do higieny osobistej, moskitiery, niezbędniki, etc.

Marka sama o sobie mówi następująco: „Naszym głównym celem jest stworzenie świetnego i użytecznego sprzętu, który będzie motywował i inspirował ludzi do podróżowania oraz prowadzenia aktywnego stylu życia. Każda część sprzętu została zaprojektowana z myślą o tym, aby chciało się zabrać ją ze sobą na wycieczkę czy w podróż oraz aby sprawić, by Twoje podróże były bardziej wygodne, komfortowe i beztroskie, tak aby bez względu na warunki można było cieszyć się odkrywaniem naszej wspaniałej planety."

Pokaż kolejne produkty
Kolor
    zobacz więcej (26)
Cena

 – 

  • 4
  • 1400