SIGG - termosy i pojemniki na wodę - szwajcarska jakość

SIGG - niepowtarzalne termosy i aluminiowe butelki

SIGG to szwajcarska firma której korzenie sięgają ponad 100 lat. Specjalizuje się w produkcji aluminiowych butelek wielokrotnego użytku. Butelki produkowane przez firmę SIGG są wyjątkowo lekkie, dzięki czemu często wykorzystywane są przez wspinaczy i alpinistów, a na niższych wysokościach ze względu na swoją niepowtarzalną jakość przez gwiazdy filmowe.

Butelki wyprodukowane po 2008 roku posiadają specjalną wkładkę „ EcoCare", która zabezpiecza napój przed bezpośrednim kontaktem z metalem. Termosy SIGG oprócz swojej lekkości, trwałości, oraz funkcjonalności nadają się w 100% do recyklingu.

Każdego roku marka Sigg wprowadza nowe, innowacyjne wzory, projektowane przez uznanych artystów, dwa z nich znalazły drogę do stałej ekspozycji w Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MoMA) w Nowym Jorku.

Firma Sigg współpracuje także z ECAL (Uniwersytet Sztuki i Projektowania w Lozannie) gdzie wspólnie ze studentami projektowane są innowacyjne produkty jakimi są pojemniki na żywność oraz inne funkcjonalne akcesoria biwakowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź swój wymarzony, designerski termos SIGG!

Cena

 – 

  • 87
  • 119