Smartwool

Smartwool - sakrpety na każdą pogodę

SmartWool: skarpety i bielizna z wełny

Amerykańska marka SmartWool jest jednym z wiodących producentów odzieży, skarpet i bielizny wykonanych z wełny. Jak powstała firma SmartWool? W 1995 roku została powołana do życia przez Piotra i Patty Duke – instruktorów narciarstwa z Nowej Anglii.

Czym wyróżnia się odzież SmartWool? Wszystkie akcesoria odzieżowe, bielizna i skarpety wykonane są z innowacyjnej tkaniny. Głównym składnikiem jest wełna merino – składnik tkanin od lat znany ze swoich właściwości. Wełna merino jest jednym z lepiej odprowadzającym wilgoć materiałem. Właśnie dlatego tak doskonale nadaje się do produkcji odzieży, która ma bezpośredni kontakt z naszym ciałem. Bielizna merino ma naturalną zdolność do termoregulacji, zatem dostosowuje się do warunków panujących w bieżącej chwili. Termoaktywna bielizna merino jest niezwykle przyjemna w dotyku. Miękko otula nasze ciało, zabezpieczając je przed wychłodzeniem i jednocześnie nie dopuszczając do przegrzania. A co gdy się spocimy podczas intensywnego ruchu? Wówczas bielizna merino szybko odprowadzi wilgoć z dala od naszego ciała, pozostając suchą i przyjemną.

Skarpety merino - komfort dla stóp

Jednym z czołowych produktów są Skarpety SmartWool, które są doskonałym wyborem dla Twoich stóp niezależnie od pogody. Bez względu na to, jaki szlak pokonujesz, od tego, jakie masz tempo, czy jakie odległości pokonujesz, Twoje stopy zasługują na największą troskę. Wiedzą też o tym twórcy skarpet SmartWool. Jest to bardzo wytrzymały produkt – niestraszne im wielogodzinne wędrówki, nawet w bardzo niskiej temperaturze. Co bardzo istotne swoje właściwości zachowują nawet, wtedy gdy są mokre – a jak wiemy w ulewny deszcz o przemoczone buty nietrudno. Charakteryzują się świetnymi właściwościami regulacji ciepłoty. Jeżeli jest bardzo ciepło, dbają o oddychanie Twoich stóp, a w momencie, gdy stopom zagraża mróz, skarpety merino SmartWool przyjemnie zagrzewają ciało.

Mają właściwości antybakteryjne i przeciwdziałają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, ponieważ włókna, z których są wykonane, przyspieszają wydalanie wilgoci oraz nie łączą się z ludzkim tłuszczem.

Pokaż kolejne produkty
Rodzaj ocieplenia
Rozmiar
    zobacz więcej (11)
Cena

 – 

  • 69
  • 710