Stance

Stance - skarpetki do zadań specjalnych

Stance to kalifornijska marka produkująca oryginalne skarpety – miniaturowe dzieła sztuki. Znakiem rozpoznawczym Stance jest ekstremalna wygoda, wysoka jakość oraz technologia, w połączeniu z dużą dawką oryginalności i designu. Ambasadorami marki są ikony sportu – m.in. Jimmy Chin, Margo Hayes, Anton Krupicka oraz znani artyści, we współpracy z którymi Stance produkuje limitowane edycje skarpet.Marka posiada dwie niezależne kolekcje dedykowane pod odrębne kanały sprzedaży – Performance oraz Casual. Kolekcja Performance skierowana jest do branży outdoorowej i oferuje skarpety do wielu aktywności, m.in. trekkingu, biegania, narciarstwa, kolarstwa czy crossfitu. W serii trekkingowej oraz narciarskiej wykorzystano najlepszej jakości wełnę merino.Najciekawsze w produktach Stance nie są jedynie zwariowane kolory czy wzory, a technologie które w nich zastosowano:

  • INFIKNIT to zastrzeżona przez Stance mieszanka włókien nylonowych, wplecionych w obszary najbardziej narażone na tarcie, takie jak pięta i palce. Wykorzystany materiał zapewnia najtrwalszy produkt, dzięki czemu marka zapewnia dożywotnią gwarancję na przetarcia.
  • FEEL 360 to opatentowane przez Stance termoregulacyjne i antybakteryjne włókno, które dopasowuje się do stopy i zapewnia maksimum świeżości oraz komfortu podczas użytkowania. Eliminuje 99,95% bakterii powodujących nieprzyjemny zapach oraz dostosowuje się do temperatury ciała, aby utrzymać stopy chłodne, odprowadzając pot o 20% szybciej niż liderzy rynku. Wysokiej jakości przędza sprawia, że skarpety Stance są 2 razy bardziej wytrzymałe.
  • BUTTER BLEND™ to zastrzeżona przez Stance mieszanka przędzy z wodorostów i bawełny Pima, pozyskiwanych w sposób zrównoważony. Materiał ten to jedna z kluczowych innowacji wykorzystywanych przez markę – jedwabiście gładki materiał, który zapewnia najwyższą miękkość. Marka wykorzystuje metody oszczędzające zarówno energię, jak i zasoby, ponadto włókno jest całkowicie biodegradowalne.
Kolor
    zobacz więcej (17)
Rozmiar
Cena

 – 

  • 59
  • 179