Vango

Vango -  szkocki producent sprzętu biwakowego

VANGO istnieje od 1966 roku działając od początku w branży sprzętu turystycznego. Wytwarzane przez Vango produkty to efekt niemal 50 lat doświadczeń wyprawowych, campingowych i trekkingowych setek tysięcy użytkowników jednego z największych rynków turystyczno-campingowych - rynku brytyjskiego. Wielokrotnie nagradzane produkty jak namioty, śpiwory, akcesoria podróżnicze i campingowe łączą w sobie dobrą jakość, przemyślane rozwiązania i rozsądną cenę. Vango na rynku brytyjskim jest jedną z najbardziej konkurencyjnych marek - teraz jest dostępna również w Polsce.

Vango jest marką, która dla każdego aktywnego turysty może zaoferować cos ciekawego - od namiotów, przez śpiwory, mary, plecaki aż po drobne akcesoria campingowe.

Produkty Vango otrzymały m.in. nagrody Duke of Edinburgh, a Firma wspiera The Scout Association oraz zaopatruje bezpłatnie w duże namioty wieloosobowe m.in. obozy uchodźców z Syrii.

Sprzęt Vango wykorzystywany jest podczas wypraw ekspedycyjnych, trekkingu, wypraw rowerowych i motocyklowych ale też w standardowym obozowaniu a nawet podczas festiwali (w zależności od wybranej linii produktowej).

49900  37425 
+
Namiot 3-osobowy Vango Soul 300 to namiot o tunelowej konstrukcji, która zapewnia doskonałą stabilność. Liczne otwory wentylacyjne oraz wejście z siatki zapewniają skuteczną wentylację, zmniejszając ryzyko kondensacji. Namiot Soul można rozbić w czasie krótszym niż 7 minut, a torba do szybkiego...
77900  58425 
+
Namiot Tay 400 marki Vango to to 4-osobowy namiot o kopułowej konstrukcji. Takie kopułowe rozwiązanie zapewnia dużą przestrzeń i stabilność zachowując jednocześnie mniejsze rozmiary po spakowaniu namiotu. Podłoga, którą można zwinąć, jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a ciemna część sypialna...
Cena

 – 

  • 499
  • 779