Zamberlan

Zamberlan

Zamberlan - buty trekkingowe i akcesoria z historią

Zamberlan to firma z 80-letnią już tradycją. W 1929 r. entuzjasta górskich wędrówek - Giuseppe Zamberlan otworzył swój warsztat szewski. Od samego początku głównym jego założeniem było tworzenie lepszych butów, które sprawdzą się w trudnych, górskich warunkach. Między innymi to było powodem, dla którego już w latach przedwojennych wspierał on rewolucyjne pomysły Vitale Bramani'ego – późniejszego założyciela firmy Vibram.
Na początku lat 70-tych rodzinny interes przejął syn Giuseppe – Emilio. To właśnie dzięki jego pracy Zamberlan z poważanego lokalnie producenta obuwia przekształcił się w poważaną w kraju i zagranicą firmę. Od tego czasu marka Zamberlan pojawiała się w coraz to większej ilości krajów – nie tylko w Europie (na początku głównie w Wielkiej Brytanii), ale i na świecie (głównie w Japonii).
W czasach, kiedy większość firm poszukiwała oszczędności w postaci ograniczania kosztów produkcji i przenoszenia jej za granicę – główna linia produktów (w tym butów damskich) Zamberlan nadal produkowana była i jest we Włoszech.

Oczywiście przez ten cały okres, aż po dziś dzień, Zamberlan wykorzystuje tylko najwyższej jakości materiały i rozwiązania.

Zamberlan buty - z czym powinniśmy je kojarzyć?

Od 1990 roku znakiem rozpoznawczym firmy, a także jej głównym celem, stało się hasło: DISCOVER THE DIFFERENCE. Właśnie poczucie tej różnicy – w jakości, wygodzie, trwałości – wyróżnia buty trekkingowe Zamberlan damskie i męskie na rynku.
Od 1993 roku firma wykorzystuje membranę Gore-Tex w swoich produktach i obecnie jest jednym ze stosunkowo niewielu producentów nadal posiadających akredytację firmy Gore. Zobacz produkty marki w kategorii obuwie trekkingowe.

Pokaż kolejne produkty
Rozmiar
    zobacz więcej (13)
Cena

 – 

  • 21
  • 1699